Świadectwa energetyczne Audyt i doradztwo energetyczne Termowizja

Informacje o firmie UNICON

UNICON Biuro Usług Inżynierskich posiada ugruntowaną pozycję na rynku ogólnopolskim w zakresie profesjonalnych badań termowizyjnych, sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej, audytów energetycznych oraz doradztwa.

Wyróżnia nas m.in.:

  • indywidualne podejście do każdego Klienta / Inwestora
  • duże doświadczenie i setki zadowolonych Klientów - zapraszamy do sekcji "Referencje"
  • obszar działania - cała Polska
  • konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji
  • profesjonalizm i wysoki stopień wiedzy dziedzinowej
  • krótkie terminy realizacji zleceń
  • konsultacje i fachowe doradztwo GRATIS przy każdym zleceniu

Siedziba naszej firmy znajduje się w Polsce centralnej (woj. łódzkie, koło Łodzi) - w związku z czym mamy ułatwiony dojazd do wielu lokalizacji i dlatego też nasze usługi świadczymy na obszarze całego kraju.

Zapraszamy do sekcji "Referencje", gdzie mogą się Państwo zapoznać z listą Inwestorów i naszych Klientów oraz z przykładowymi pracami z naszego portfolio.

Klientów, którzy wybrali naszą firmę do przeprowadzenia profesjonalnego badania termowizyjnego lub do sporządzenia certyfikacji energetycznej czy też audytu, traktujemy w sposób szczególny, wyróżniając ich poprzez służenie radą w sferze termicznego zabezpieczenia budynku, wyboru lub zmiany źródeł ciepła, a także wprowadzenia innowacji mających na celu zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Opieka ta, jest dla Państwa bezpłatna i rozpoczyna się już w momencie wykonania obliczeń i oddania Klientowi świadectwa energetycznego, czy też raportu termowizyjnego, lub audytu.

Zawsze omawiamy wyniki obliczeń, sprowadzając je do postaci zrozumiałej dla każdego. Z racji na to, że archiwizujemy wszystkie wykonane certyfikaty, dostęp do danych jest dla naszych klientów nieograniczony, a także może być w każdej chwili wykorzystany do analizy ewentualnych zmian w charakterystyce energetycznej nieruchomości.

Chętnie służymy radą naszym klientom, ponieważ wierzymy, że ich zadowolenie przekłada się na nasz wizerunek, na którym bardzo nam zależy.

Świadectwa energetyczne wykonujemy zarówno dla obiektów oddawanych do użytku, wprowadzanych do obrotu na wtórnym rynku nieruchomości (wynajem, sprzedaż). Wykonujemy je także dla budynków, które w wyniku modyfikacji lub remontu zmieniły swoją charakterystykę energetyczną.

Świadectwo energetyczne, lub inaczej certyfikat energetyczny, wykonywany jest według procedury zatwierdzonej przez Ministerstwo Infrastruktury, w pełni zgodnie z obowiązującymi przepisami i prawem wynikającym z ustaw.

Każdy klient, który naszej firmie zleci wykonanie certyfikatu energetycznego, po ustaniu 10-letniej ważności dokumentu, będzie cieszył się z 50% zniżki na ponowną certyfikację jego obiektu.
Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy w tej materii - wiedzy, która jest potwierdzona odpowiednimi egzaminami państwowymi i wpisem do rejestru uprawnionych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej. Poniżej prezentujemy szczegóły naszego wpisu:

Departament Rynku Budowlanego i Techniki
Ministerstwo Infrastruktury

ul. Wspólna 2/4
00-926 Warszawa
Nr uprawnienia: MI/ŚE/650/2009
Numer wpisu: 1368

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Zaufali nam

Łódź Airport Biedronka Instytut Pamięci Narodowej ECHO Investment Alpine Energie Lasy Państwowe Panattoni Europe Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Urząd Miasta Pabianice Gmina Kleszczów Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej RSM Bawełna Widzewskie TBS Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagajnik

Nasze usługi

Nasza firma ocertyfikowała już ponad 720 tys. m2 powierzchni użytkowej budynków!

Kontakt z nami

Plan dojazdu do Świadectw Energetycznych Unicon

UNICON
Biuro Usług Inżynierskich
ul. Broniewskiego 7/14
95-200 Pabianice
woj. łódzkie

Tel. kom: 601 787 287
E-mail: biuro@unicon.pl